Created with Webwave CMS

Copyright 2019 bossKa Beauty

Instagram bossKa beauty makijaż permanentny
bosskabeauty@gmail.com Bielsko-Biała
makijaż permanentny Facebook bossKa Beauty

+48 665 435 588

Makijaż permanentny Bielsko-Biała

bosskabeauty@gmail.com

 

Adres:

Studio Urody

Shimmer & Shine

ul. Fryderyka Chopina 7/1

43-300 Bielsko-Biała

bossKa Beauty

Makijaż permanentny Bielsko-Biała

Kosmetologia estetyczna

 

Godziny otwarcia

poniedziałek 8:00-20:00

wtorek  8:00-20:00

środa  8:00-20:00

czwartek  8:00-20:00

piątek  8:00-20:00

sobota  8:00-20:00

niedziela Zamknięte

Kontakt

bosska-beauty-makijaz-permanentny.business.site

Strona Główna

HOME

O NAS

CENNIK

KONTAKT

+48 665435588

bossKa Beauty Bielsko-Biała makijaż permanentny, laminacja brwi, henna pudrowa, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia
bossKa Beauty salon urody- brwi usta kreski permamentne

CENNIK

Laminacja brwi

Laminowanie brwi

Nie jesteś zadowolony/a ze swoich brwi? Włoski są niesforne, ciężkie do ułożenia, rosną dosyć nieregularnie.

 

Ostatnio jednym z najpopularniejszych zabiegów jest właśnie laminacja. Nie bez przyczyny, gdyż wiele osób skupia swoją uwagę właśnie na łukach brwiowych. Najpiękniejszą ramą są właśnie brwi i często skupiamy się nad ich wyglądem.

 

Chcemy aby włoski były pełne, ułożone i zadbane. Na czym polega zabieg? Laminacja brwi polega na trwałej zmianie kształtu i kierunku wzrostu włosków przez rozerwanie wiązań dwusiarczkowych włosów wskutek działania kwasu tioglikolowego, aby następnie w kolejnym etapie móc odtworzyć je na nowo, z nowym wiązaniem i z nowym kierunkiem wzrostu włosków.

 

Po zabiegu laminacji brwi ważne jest aby pamiętać o regeneracji. Kluczowa jest tutaj również pielęgnacja domowa po zabiegu laminowania, która skupiona jest na tym, żeby poprawić kondycję włosków, uelastycznić oraz nadać im blask. Polecane są w tym celu olejki, mydełka kremy, które w swoim składzie będą miały substancje dobroczynne dla włosków na przykład: olejek usma, olejki roślinne- jojoba, arganowy, makadamia, rycynowy, z czarnuszki itp. oraz keratyna.

 

Czy jest to zabieg odżywczy? Nie. Zabieg laminacji brwi jest zabiegiem chemicznym- tioglikolan amonu, który jest w składzie zmienia strukturę wzrostu włosków. Włoski nie ulegają zniszczeniu, nie jest to zabieg niebezpieczny, ale na pewno nie jest odżywczym. Uważam za to, że kluczem jest tutaj regeneracja, która jest etapem laminacji brwi oraz pielęgnacja domowa. W efekcie bardziej dbamy o włoski i dlatego laminacja brwi często kojarzona jest z ich odżywianiem, włoski stają się bardziej nawilżone, błyszczące i zdrowsze.

 

Zabieg laminacji brwi można uzupełnić koloryzacją, zabiegiem z botoksem oraz architekturą brwi w zależności od potrzeb i oczekiwań. Częstotliwość wykonywania: co 12 tygodni. Jeżeli ten czas jest skracany może się to źle skończyć dla naszych włosków- mogą się skręcać, przepalić, włoski mogą wypadać i być łamliwe. Dlatego ważne jest aby stylista brwi miał wiedzę i umiał dobrać do każdej osoby indywidualny czas zabiegu laminacji brwi oraz wziął pod uwagę strukturę, grubość, długość i stan włosków.